Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
 

Svatební den je vzácnou událostí v životě každého zamilovaného. Věřím, že na něj chcete mít jen krásné vzpomínky, které si kdykoli rádi znovu připomenete. Proto se snažím ve své práci vystihnout jedinečnost novomanželského páru. Je důležité, aby svatební fotky nebyly unifikované pro všechny. Žádné univerzální pózy či rekvizity. Místo focení, stylizace, charakter fotek řeším ve spolupráci s vámi, ať už předem, nebo v závislosti na momentálním nápadu.

Svatba je ale také výsledkem náročných příprav a pečlivé organizace. Výběr fotografa se proto odvíjí od přísných požadavků, mezi které bezesporu patří jeho schopnost zachytit pomíjivost okamžiku, jeho postřeh, pohotovost i vkus při následné úprava fotek. Focení svateb je pro mě vždy zážitek nabitý štěstím, láskou a krásou. A přesně takové jsou i svatební fotky, které svým klientům nabízím.

Protože svatební den by měl být především o novomanželích, je důležité samotné focení příliš neřešit. Buďte sví. Přirozenost a pozornost jeden druhému je základem jedinečné fotografie. Vedle klasických fotek nevěsty, ženicha a svatebčanů pořizuji také fotodokumentaci celého dne. Momenty vaší svatby vás budou v životě provázet nejvíce. Mým záměrem je, abyste si jimi vždy připomněli drobné detaily, které stály na začátku vašeho manželství.