Back to Top

Nika Vaculčiaková

S Michalovým fotením nášho svadobného dňa sme boli veľmi spokojni. Fotenie bolo prííjemné, nenútené a s originálnymi nápadmi. Fotky sa fakt vydarili. Môžeme iba dalej odporúčať :)  

 

14. 8. 2018 8:49
Hanka Jančurová a rodinou

Michal nám nafotil krásné rodinné fotografie. Vytvořil tolik skvělých záběrů, že jsme měli velké dilema, které z nich si vlastně máme vybrat k úpravě.
Z některých snímků přímo čiší pohodová rodinná atmosféra a láska. Nevěřila bych, že toto lze tak krásně zachytit...
Michal má profesionální, pohodový přístup.
Můžeme jen doporučit! Jsme naprosto spokojení!
Michale děkujeme!

1. 6. 2018 6:43
Karin a Ronnie

S Michalem jsme si užili krásný svatební den a zároveň i narozeniny syna. Profesionální přístup, skvělá komunikace a nádherné fotky na celý život. Za nás mohu jen a jen doporučit. Michale moccc díky K a R

15. 5. 2018 12:18
Slanhofovi JANA A ROSTA

FOCENI Z PLESU BRANA SE NAM MOC LIBILO. JSME PRO LEGRACI A MOC NAPADITE BYLO ZAPUJCENI DOPLNKU. DEJUJEME. 

3. 3. 2018 12:14
Marcela Hlinková

Michalův fotobox  byl skvělým oživením plesu Brana,máme krásnou památku na ples, Michal byl trpělivý,ochotný a velice příjemný! Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příští focení,zároveň přejeme mnoho úspěchů v práci a podařených fotografií. Manželé Hlinkovi.

1. 3. 2018 20:36
Hynarovi

Fotobox na Brano plese je super a už po několikáté zaujme hosty, kteří této možnosti využijí. Je to legrace, navíc, když si můžeme vypůjčit různé doplňky i vtipného rázu k focení.Je to prostě krásná památka u všech příležitostí. 

Michal je navíc velice příjemný mladý muž a to samo už nabízí opakovaná focení. Fotky jsou hezké a přístup Michala ,k nám, dychtivým po zdokumentování onoho zážitku, je víc přátelský. Takže, Michale, díky  :)-.  Hynarová Libuše

1. 3. 2018 15:25
Dada

Díky panu Michalovi nikdy nezapomeneme na krásné odpoledne s přáteli a dětmi. Oceňuji velmi profesionální přístup a vstřícnost . Jistě budeme vaše služby využívat i v budoucnu. Dada a Kája

19. 1. 2018 9:06
Eva Olajcová

Děkujeme za krásné vánoční fotky. Pán fotograf byl velice příjemný, trpělivý a ochotný. Vše zvládl v klidu a to musel řešit dítě i psa?. 

16. 1. 2018 7:22
Veronika

Moc děkuji Michalovi za foto box na firemním večírku,

nepochybně se všem líbilo, vzhledem k tomu, že fronta byly nekonečná :-)

21. 11. 2017 9:29
Pavlína

Michala můžeme jako svatebního fotografa jen doporučit. Byl moc milý a přátelský. Osobně oceňuji rychlou a milou komunikaci přes mail, časovou dochvilnost a vstřícnost. Fotografie byly dodány během čtrnácti dnů a máme z nich velkou radost. Vlastně nejen my, ale celá rodina. Je to skvělá památka na celý život. Děkujeme! P a P 

15. 9. 2017 18:45
Pavlína

Velmi příjemná spolupráce, ze které vzešly nádherné fotky. Doporučuji pro focení miminek.

2. 9. 2017 13:22
Zuzka a Pavel

S Michalem jsme prožili krásný svatební den. Když se nám po dvou letech narodila dcera, neváhali jsme, Michal byl jasná volba. A i když se první focení nepodařilo, protože malá modelka neměla svůj den, byl velmi trpělivý. Na podruhé už to vyšlo a tímto děkujeme za perfektní fotky. Máme krásnou vzpomínku. 

24. 8. 2017 12:00
Simča a Lukáš

Děkujeme Michalovi za krásné svatební fotky...všem se moc líbí a hlavně my dva jsme maximálně spokojení :-)

17. 8. 2017 19:20
Anna

Děkujeme Michalovi, za krásně nafocené fotografie z naší svatby, za jeho přístup a přátelskost. Můžeme jen doporučit. A a R

14. 7. 2017 20:19
Pavla a René

Spolehlivý, komunikativní, profesionál ale zároveň přátelský, nádherné fotografie, široká nabídka fotoslužeb...

Naše spolupráce s Michalem začala předsvatebním focením. I přes veškerou počáteční nervozitu, jelikož jsme nebyli zvyklí být středem zájmu objektivu, jsme si focení náramně užili a to díky Michalovu přátelskému přístupu a určitě i díky milému doprovodu :)

"Aranžované" focení v den svatby probíhalo v podobně příjemném duchu. Průběh našeho svatebního dne Michal nijak nenarušoval ba dokonce splynul s davem což obzvláště oceňujeme, a přesto zachytil vše, co bylo třeba a ještě mnohem více. Když si svatebčané prohlíželi fotografie, byli často překvapeni když se na snímcích viděli, jelikož Michalovu přítomnost téměř vůbec neregistrovali a prý to nebylo vinou alkoholu ;)

Tímto Michalovi moc a moc děkujeme za to, že byl součástí naší svatby, že nám na památku vytvořil nádherné fotografie na kterých zachytil nejen naše tváře ale i lásku kterou k sobě chováme a těšíme se na další spolupráci až se narodí náš malý princ :) 

6. 7. 2017 12:42
Simča a Lukáš

S Michalem je super spolupráce... nafotil originální a moc hezké fotky :)

6. 6. 2017 18:56
Alena

Fotobox na maškarním plese byl super, máme moc pěknou fotku.

Děkuji

26. 3. 2017 19:24
Veronika a Ondřej

Děkujeme Michalovi za skvělé nafocení naše malé zimní svatby. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jej jen doporučit.

19. 3. 2017 11:38
Marcela Bohmová

Michale,děkujeme za služby které poskytujete a za perfektní fotečky,ples byl super,fotky jsou úžasné,máme na co vzpomínat a snad zase někdy příště,někde na nějaké akci! Už se moc těšíme,ať se Vám daří!Děkujeme!

7. 3. 2017 7:29
Liliana

Fotobox na maškarním je super :) Díky :)

1. 2. 2017 13:42
Jirka a Marie

Velice děkujeme Michalovi za precizní fotky z naší svatby.Jeho profesionální přístup byl na vysoké úrovni a vřele ho všem doporučuji.Ještě jednou Michale díky.

2. 1. 2017 23:56
Andrea

Michale,

děkujeme za perfektní služby při naší firemní akci 6. 12. v Hodoníně.

Byli jsme velmi spokojení. Především děkujeme za ochotu "přetáhnout" stanovenou dobu focení... všichni chtěli mít památku :-)

 

14. 12. 2016 10:50
Cejpkovi

Michal nás zaujal nabídkou svých služeb, které zahrnují například také možnost využít focení za použití dronu nebo pronájem fotoboxu. Přestože jsme těchto služeb (zejména kvůli špatnému počasí a malé velikosti svatebního sálu) nakonec nevyužili, je skvělé, že jsou u Michala dostupné. Již při prvním kontaktu se nám Michal jevil jako příjemný a spolehlivý člověk. Tento dojem jsme si upevnili při prvním setkání - na organizační schůzce, která proběhla přibližně týden před svatbou.

V den svatby nám nepřálo počasí – místy i velmi intenzivní déšť a zatažená obloha nebyly pro focení v přírodě, které jsme si předem naplánovali, ideální. Michal se deště však nezalekl a focení v přírodě jsme realizovali. Během něj byl nevěstě (která měla v důsledku předsvatebního úrazu horší pohyblivost) maximálně nápomocen při jednotlivých přesunech mezi lokacemi i v jejich rámci. Od fotek jsme, vzhledem k počasí, příliš nečekali. Když však fotky dorazily, byli jsme velmi příjemně překvapeni. Je zřejmé, že Michal ví, co dělá, nejen během focení, ale také během následného zpracovávání fotek. Na fotkách není rušivý déšť vidět. Naopak, některé fotky dokonce působí dojmem, jako kdyby byly focené za slunečného počasí, což je super!

Co se týče focení během obřadu a následné hostiny, je třeba ocenit, že Michal nafotil vše, co bylo hodno snímku a co si každý pár přeje mít zachyceno. Michal tak učinil zcela automaticky, aniž by ho na to musel kdokoli upozorňovat. Nafotil dokonce i to, čeho jsme si my nevšimli. O to hezčí je procházet si fotky a říkat si "tohle mi uteklo, ještě že to teď vidím". Pohotově vyhověl také našim speciálním přáním. Takže Michale, díky! Až se budeme brát podruhé, oslovíme Tě zas! ;-)

 

23. 10. 2016 16:30
Dalibor

Michale, děkuji za kvalitně provedené fotky. Rád se znova ozvu s dalším projektem :)

2. 10. 2016 6:19
Jana

Velmi s manželem děkujeme za příjemné svatební focení, profesionální přístup, krásné fotografie. Doporučujeme.

 

28. 9. 2016 17:13
Powered by JoomVita VitaBook